צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
היי לייט היא חברת צילום צעירה, דינמית ומתקדמת, שגאה לתעד את הרגעים המאושרים ביותר בחייהם של אנשים רבים משנת 2007. בסטודיו תפגשו בצוות צלמים מוביל, שכל אחד מהם הוא אמן בנפשו, שגם יודעים להתחבר אליכם, ולזהות נכון את כל הציפיות שלכם מהאופן שבו יתועד האירוע.

החברה עובדת בשיטות המתקדמות ביותר, ובהם: צילום וידיאו באיכות DSLR, צילום אווירי, ליטוש סופי של התמונות בהתאם לבקשתכם, עריכה ממוחשבת ייחודית, הכוללת אפטר אפקט, בנייה מלוטשת של מוצר וידיאו צעיר ומרתק ועוד. אנו יוצרים את התסריט ומביימים את צילום האירוע שלכם בהתאם למטרה שלכם, ודוגלים בקו צעיר, אסתטי, ומעבר לכל רגיש.

אנו שמחים להעניק לכם חוויית צילום מיוחדת במינה, שחורגת מיום החתונה עצמו. יש לנו ניסיון עשיר בהפקת קליפים – Post-Production, הפקות Trash The Dress (טראש), הפקות וידיאו וסטילס שונות בטרם החתונה, שאת תוצריהם תוכלו להקרין במהלך החתונה.

מעבר לכל דבר אחר, חשוב לנו ללוות אתכם באופן צמוד, בנאמנות ובמקצועיות מלאה. אנו מקשיבים לכם כל הזמן, ומעניקים לכם פתרון לכל בעיה והצעה מעשית לכל חלום. מעבר לזאת, שיטות העבודה החדשניות שלנו מאפשרות לנו להעניק לכם תיעוד אומנותי ומודרני לרגעי האושר בחיים שלכם. הנכם מוזמנים לבחור מתוך סגנונות צילום שונים, שיענו בצורה מדויקת על הטעם האישי שלכם.

הצוות של היי לייט מונה צלמים, עורכים וגרפיקאים בעלי ניסיון עשיר, שמבטיח תוצאות מעולות הן בצילום הווידיאו והן בצילום הסטילס. אנו לא מתפשרים על איכות באף שלב בעבודה, ולכן מצלמים עם הציוד הטוב ביותר וגם משתמשים בכלים מתקדמים בשלבי העריכה של כל החומרים.

החברה מתמחה גם בצילומי בוקים, ילדים, משפחה, היריון, קטלוגים וצילום לצרכים שיווקיים.

תתקשרו אלינו, ונקבע פגישת היכרות: 053-4363289.
 
היי לייט - צילום אירועים